آموزش

AirDrop، سرمایه‌گذاری بدون هزینه روی ارزهای دیجیتال

همیشه بادآورده را باد نمی‌برد

هر ارز دیجیتال نیازمند افرادی است که تراکنش‌هایی را بر اساس آن انجام دهد. وگرنه ارز دیجیتالی که پرداختی بر روی اون ثبت نشه، یک ارز مرده است. ولی همیشه کسانی باید باشند که یخ رو بشکنند و اولین تراکنش‌ها رو شروع کنند.

AirDrop چیست؟

AirDrop به معنی به رایگان در اختیار قرار دادن تعدادی از سکه‌های از قبل mine شده است. در سال ۱۹۶۹ میلتون فریدمن، برنده جایزه نوبل اقتصاد، مساله‌ی زیر را عنوان کرد.

فرض کنید هلکوپتری ۱۰۰۰ میلیون دلار از آسمان بر سر شهروندان بریزد. شهروندان شروع به جمع‌آوری پول‌ها می‌کنند. همچنین فرض کنید که همه باور کنند که این یک اتفاق بوده که دیگر تکرار نمی‌شود.

با این اتفاق بازار تحریک می‌شود، بانک مرکزی می‌تواند در هر دوره میزان پول چاپ شده را افزایش داده و مقداری به تورم افزوده می‌شود. این نظریه که به پول هلکوپتری معروف است، یکی از مسائل محرک برای بازار است.

بر همین اساس، یکی از روش‌های شایع برای تحریک بازار توسط ارزهای دیجیتال جدید، استفاده از AirDrop است که به اولین نفرات تعدادی توکن رایگان ارائه می‌دهند. دریافت این توکن‌ها رایگان و یک سرمایه‌گذاری بدون خطر است. در صورت موفقیت آن ارز، شما پولی به دست‌اورده و در صورت عدم موفقیت، چیزی از دست نخواهید داد.

در صورتی که علاقه‌مند به دریافت رایگان این ارزها هستید، مارا در تلگرام دنبال کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن